19 березня 2021 року Воловецький районний суд визнав недійсними рішення сільської ради с. Буковець про передачу земельних ділянок в оренду АТ «Укргазвидобування».

Про це повідомляє фб-сторінка ініціативної групи “Save Пікуй

У вересні 2020 року, попри відсутність Висновку оцінки впливу на довкілля, акціонерне товариство «Укргазвидобування» розпочали роботи з влаштування свердловини для пошуку газу у с. Буковець, Мукачівського району, в межах Жденіївської територіальної громади.

Також визнано недійснию угоду про використання земельної ділянки, укладеної Буковецькою сільською радою та АТ “Укргазвидобування”.

«Ми задоволені цим Рішенням суду – каже Наталія Вишневська, громадська еко активістка, координаторка ініціативної групи “Save Пікуй”. Розуміємо, що буде апеляція, готуємось і не збираємось здаватися. АТ «Укргазвидобування» почали свою діяльність у нашому краї з грубими порушеннями природоохоронного законодавства, наражаючи нас на еконебезпеку. Наша громада діяла й діє суто у законодавчому полі України, але нажаль ні в обласній раді, ні в обласній адміністрації голос громади не чують, натомість там дослухаються до великого брудного бізнесу».