Категорії

Про нас


“ПравдаЄ” – незалежний регіональний медіа-портал Закарпаття, місія якого не тільки розповідати про події, явища, які відбуваються в регіоні, а й досліджувати їх, стежити за розвитком, аналізувати, шукати причини та наслідки, викривати й показувати факти, висвітлювати правду такою, якою вона є.

В епоху постправди незалежні медіа є тим інструментом, який може та має запобігати викривленню інформації, спекуляцім та маніпуляціям, протистояти “джинсі”, фейкам та замовним матеріалам. На відміну від більшості регіональних медіа Закарпаття, власником “ПравдаЄ”  не є жоден політик чи бізнесмен. “ПравдаЄ” – медійна ініціатива незалежних журналістів краю, об’єднаних в однойменну громадську організацію спільними цінностями, принципами та ідеалами, а також високими професійними стандартами. Адже ми переконані, що саме незалежні медіа, в тому числі регіональні, є фундаментальною запорукою утвердження громадянського суспільства, гарантією демократичного поступу, соціального та економічного розвитку країни загалом та нашого краю зокрема.

Річний_звіт_2020

Фінансовий звіт 2020

Річний звіт 2021

Фінансовий звіт 2021

*Матеріали, розміщені на сайті, можуть не відповідати світогляду читачів, про що вони можуть повідомити в коментарях. За достовірність фактів відповідають автори матеріалів. Всі права захищені.