Впродовж вихідних військовослужбовці Чопського загону затримали 14 осіб, які намагалися перетнути державний кордон у незаконний спосіб.

Тринадцятеро з них були затримані при спробі перетину так званого «зеленого» кордону. Зокрема, п’ятьох громадян України на півшляху до Словаччини зупинили учора ввечері військовослужбовці  відділення «Кам’яниця». Їм надійшла інформація, що електропотягом у напрямку держрубежу прямують підозрілі особи. Одного з п’ятірки затримали на околиці населеного пункту Зарічево, інших четверо – у районі села Мирча.

Інших шістьох «мандрівників» затримали також на українсько-словацькій ділянці кордону. Усі – громадяни України, чоловіки призовного віку. Двох із них було затримано за інформацією, завчасно отриманою від місцевих жителів. Планам ще одного правопорушника вдалося перешкодити завдяки випереджувальній інформації оперативного співробітника.

На українсько-угорському кордоні військовослужбовці відділення «Саловка» затримали двох іноземців, які також мали намір дістатися країн ЄС в обхід пунктів пропуску. Про появу поблизу держрубежу чоловіка і дитини арабської зовнішності правоохоронцям повідомив житель населеного пункту Батєво Ужгородського району. Затримані, батько та його 12-річний син, виявилися громадянами Сирії . Наразі їх поміщено у спецприміщення, обставини правопорушення встановлюються.

Усіх правопорушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України.

Ще один правопорушник спробував перехитрити прикордонний наряд у пункті пропуску і виїхати без отримання належного дозволу. Тридцятирічний львів’янин прямував до Словаччини через пункт пропуску «Малий Березний». Він стверджував, що прямує з гуманітарною метою та зареєстрований у системі «Шлях». Коли чоловіка викрили на обмані, той спробував вирішити питання «альтернативним» шляхом, запропонувавши прикордонникам хабар. Правоохоронці від такої пропозиції відмовилися і викликали на місце події поліцію. Відтепер «хитруну» доведеться відповідати за вчинення правопорушення, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Пресслужба Чопського прикордонного загону