Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області виявили ризикову тендерну закупівлю. 

Одна з сільських рад планувала використати кошти територіальної громади на реконструкцію будівлі клубу для розміщення внутрішньо переміщених осіб, про що було оголошено проведення публічної закупівлі. Планова вартість виконання послуг становила 8,8 млн грн.

В ході проведення тендеру, організатор відхилив учасника з найбільш економічно вигідною пропозицією та розглянув наступну компанію для кваліфікації переможця.

Аналітики БЕБ дослідили відповідність критеріям тендерної документації учасника, якого визначили переможцем. За результатами аналізу встановлено, що підприємство не відповідає визначеним кваліфікаційним критеріям тендерної закупівлі. Зокрема, в нього відсутні працівники відповідної кваліфікації, які мали необхідні знання та досвід для надання послуг з реконструкції будівлі.

Фахівці БЕБ рекомендували вжити заходів щодо усунення передумов неефективного використання коштів громади. Розглянувши рекомендацію,  сільська рада відмовилася від укладання договору та відмінила тендерну закупівлю. Таким чином аналітики БЕБ упередили неефективне використання 8,8 млн грн коштів громади.