Слідчий відділ, дислокований в Ужгороді, Територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові запрацював у березні 2021 року.

Сьогодні на пресконференції керівник Територіального управління ДБР Руслан Ляшко, його заступник Анатолій Тарасюк та начальник ужгородського слідчого відділу Олексій Хробуст представили журналістам перші результати роботи.

З початку відкриття відділу в Ужгороді у провадженні слідчих відділу перебувало 921 кримінальне провадженння:

  • корупціні правоворушення – 278
  • порушення у сфері митного контролю – 32
  • екологічні злочини – 46
  • військові злочини – 168

Завершено досудове розслідування у 420 провадженнях, у тому числі до суду направлено 105 обвинувальних актів.

За словами директора Територіального управління ДБР Руслана Ляшка, Закарпатська область лідирує за кількістю проваджень щодо зловживань у сфері лісозаготівлі та лісового господарства серед західних областей, які перебувають в юрисдикції Територіального управління, а це, окрім Закарпатської, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська та Волинська області. Наразі ДБР розслідує 35 таких проваджень.

Також у ДБР повідомили, що наразі розслідують декілька справ, які стосують місцевих посадовців за статтею про незаконне збагачення.

Подати звернення чи повідомити про кримінальне правопорушення до ТУ ДБР у Львові можна за телефоном 0-800-35-03-56 або надіслати на адресу: м. Львів, вул. Кривоноса 6, 79008, електронна адреса: [email protected].