Суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

Суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до ДП “Берегівське лісове господарство” про стягнення збитків в сумі 205 251 гривень за порушення лісового законодавства. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Ще минулого року Інспекція перевірила додержання вимог природоохоронного законодавства державним підприємством “Берегівське ЛГ” та зафіксувала порушення, а саме: незаконну рубку дерев. Відповідно до затверджених такс було проведено розрахунок завданої шкоди.

На сьогодні лісгосп вже сплатив добровільно частину нарахованих збитків в сумі 136 582 гривень. Але невідшкодованими залишались 205 252 гривень шкоди, за примусовим стягненням яких Інспекція змушена була звернутись до суду.

Господарський суд Закарпатської області постановив стягнути на користь держави з ДП “Берегівське ЛГ” зазначені кошти. Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища надійдуть до Державного бюджету України та місцевих бюджетів.