Мешканець Закарпатської області отримав 15 щеплень проти коронавірусу, що фактично зробило його світовим рекордсменом за кількістю вакцинацій. Участь в експерименті над власним організмом молода людина взяла в обмін на безкоштовне проживання у лікарняній палаті.

За підсумком пацієнт сподівається отримати 20 щеплень від COVID-19, після чого лікар нібито урочисто вручить йому путівку на курорт. Сюжет про це зняли журналісти програми “Секретні матеріали”.

Електронна система HELSI.me підтвердила, що відчайдушний пацієнт дозволив ввести всі фармпрепарати, що існують в Україні. ЗМІ вирішили зв’язатися із домашньою лікаркою Сукача, але вона заперечує, що взагалі з ним знайома.

“У будь-якому випадку такому пацієнту можна тільки поспівчувати. Підозрюю, що він страждає на розлад психічного здоров’я, що придушило його інстинкт самозбереження”, – поділилася своєю думкою терапевтка Людмила Смоліна.

Якими б не були причини ризикового вчинку хлопця, ця ситуація свідчить про неналежний контроль законодавства та правоохоронців щодо обмеження доз на одного українця. Безсумнівно це має стати прецедентом для запровадження контролю та недопущення експериментів над людьми за їхнім бажанням або проти волі.

dzerkalozakarpattya.com