У Перечині другий день поспіль з кранів тече каламутна вода. Внаслідок інтенсивних дощів розлилася річка Уж, ґрунтові води потрапили до свердловини, з якої міський водозабір подає воду споживачам.

У середу 18 січня ввечері з кранів перечинців почала текти брудна вода, вчора ввечері та сьогодні – вже каламутна. З неї неможливо приготувати страву, чай, каву.

“Комунальники роблять все можливе, щоб врятувати ситуацію і споживачі мали питну воду, – запевнив головний інженер КП «Комунальник» Олег Володимирович. – Річка Уж розлилася, багато ґрунтових вод потрапило до свердловини, водозабір підтопило. Вчора з дев’ятої вечора до четвертої ранку ми відкачували воду, але вона інтенсивно прибувала. Незважаючи на складну ситуацію, яка виникла внаслідок погодних умов, ми вирішили не відключати воду, щоб люди могли бодай помити руки, користуватися туалетом. Воду на водозаборі хлоруємо, але просимо споживачів кип’ятити воду для потреб. Робимо все можливе, але як буде далі, не беруся говорити, бо надворі знову почав накрапати дощ, синоптик передає зливи, інтенсивний дощ”.

Карпатський об’єктив