Прокурори Закарпатської обласної прокуратури відстояли більш суворе покарання жителю Ужгорода за вчинення стосовно сина насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім шляхом та доведення його до самогубства (ч. 3 ст. 120, ч. 3 ст. 153 КК України).

Наразі йому призначено 12 років позбавлення волі.

У 2014 році чоловіка засудили до 10 років за ґратами. Прокуратура не погодилася з покаранням та оскаржила вирок суду через м’якість. До ухвалення нового вироку кримінальне провадження пройшло апеляційну та касаційну судові інстанції й неодноразово поверталося на новий розгляд.

Відповідно до матеріалів справи, влітку 2012 року з даху багатоповерхівки в Ужгороді стрибнув 10-річний хлопчик. Прокурори довели, що такий вчинок міг спровокувати важкий психоемоційний стан, оскільки чоловік вчиняв стосовно сина насильницькі дії.

Судово-медична експертиза підтвердила, що час отримання тілесних ушкоджень збігався з періодом, кола дитина перебувала в батька. Засуджений  з матір’ю дитини розлучився і проживав окремо.

Також доведено, що раніше він вчиняв розпусні дії стосовно доньки дружини від першого шлюбу та свого сина. Тоді дітям було 15 та 7 років. За розбещення неповнолітніх він протягом 2 років перебував у місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 156 КК України).

Згідно з рішенням суду інформацію про кривдника мають внести до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.