Після повномасштабного вторгнення Україна розділилася на два фронти: одні – своїм тілом і життям захищають кожен клаптик землі, інші – морально, матеріально та духовно підтримують перших.

Тож цього разу молодь Берегівського медичного фахового коледжу влаштувала публічний захід на підтримку наших воїнів, які героїчно дають відсіч ворогу.

«Сьогодні ми провели флешмоб на підтримку 128 бригади, як подяка їм за те, що вони воюють за нас, за всю Україну і навіть за Європу», – каже Євгенія Штефанська, студентка коледжу.

Також Євгенія зазначає, що молодь, викладачі, батьки практично весь час волонтерять ще з 2014 року:

«Наш коледж уже 8 років займається волонтерською допомогою для 128 бригади. Це все почалося ще з 2014 року, коли коледж організував перший флешмоб «Повертайся живим» для будинку культури. Постійно відправляються посилки, медикаменти, різний одяг та їжа. Я думаю, ми і надалі будемо продовжувати організовувати такі акції, адже хлопці на це заслуговують». 

«Це була акція-подяка хлопцям 128 бригади за те, що боронять нас, за те, що у нас тут спокійно. Мені особисто це сподобалося і я думаю, що ми ще будемо долучатися до таких заходів. Хлопці, ми з вами, держіться!» – коментує Володимир Світлик.

«Ми хотіли підбадьорити наших хлопців і зарядити їх позитивом у такий складний час. Підготовка проходила цікаво, адже ми досить багато тренувалися, кожного дня у нас були репетиції. В принципі, все було круто і комфортно. Швидко знайшли час та комунікацію з іншими людьми», – каже Ольга Русин, учасниця флешмобу.

Наталія Гецко, зуступник директора з виховної роботи Берегівського медичного фахового коледжу зазначає, що це була не тільки ідея самих студентів, а й повна організація:

«Студенти подали ідеї та організували флешмоб на підтримку Збройних сил України. Сьогодні ми маємо певні позитивні події з фронту і такими заходами ми хочемо дати зрозуміти, що наші воїни мають надійний щит. Бо, без перебільшення, сьогодні Збройні сили України – це є щит Європи. І всі ті перемоги, які вони несуть для України – вони їх несуть і для Європи. Хочеться вірити, що надалі так і буде. А незабаром ми будемо святкувати перемогу і наші студенти організують ще кращий флешмоб, аніж це було сьогодні».

Наталія Гецко, зуступник директора з виховної роботи Берегівського медичного фахового коледжу

Мар’яна Гаал, директор коледжу також повідомляє, що всі ці 8 років майже кожен учасник освітнього процесу намагається всіляко підтримувати ЗСУ:

«Систематично підтримуємо нашу 128 бригаду та військовий госпіталь. Так як ми медичний заклад, то переважно допомагаємо предметами медичного спрямування. І окрім того, що ми щоденно працюємо, студенти запропонували підтримати ще якось. І це було Абсолютно студентське самоврядування, вони все самі організували».

Мар’яна Гаал, директор коледжу

Також Мар’яна Гаал розповіла, що на фронті знаходяться і випускники Берегівського медичного коледжу. Зокрема, дівчата, які закінчили навчання минулого року і працюють медичними сестрами на фронті.

Завдяки постійній моральний підтримці воїни ЗСУ мають потужну мотивацію та національний щит. І ми продовжуємо вірити у наших кіборгів, котрі з кожним днем наближаються до єдиної цілі – перемоги.