У грудні рятувальники Берегівського та Рахівського районів спільно з органами місцевого самоврядування інспектували найпростіші укриття на предмет їх використання за призначенням.

Це цокольні й підвальні приміщення, які можуть бути використані для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру та у особливий період. За потреби вони мають бути приведені балансоутримувачами до готовності у строк, який не перевищує 12 годин, а також повинні забезпечити можливість безперервного перебування в них населення впродовж не менше 48 годин.

Під час обстежень об’єктів особлива увага приділялася наявності там освітлення, вентиляції, питної води, захищеності входів та виходів, аптечки, а також стану самих приміщень.

Загалом, майже всі укриття обстежених об’єктів пристосовані для тимчасового перебування там людей, але за умови усунення певних недоліків. Так, на Рахівщині із наявних 26 укриттів окремі не мають ємностей для води, первинних засобів пожежогасіння, санвузла, опалення, – інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Закарпатській області