Про це повідомляє Павло Федака на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Також було успішно реалізовано проєкт з підготовки групи пілотес-інструкторів, які змогли передавати отримані навички нашим військовим.

Чому так сталося, що Закарпаття втратило унікальний шанс випускати  фахівців вищого класу з навчання таким потрібним у військовий час навичкам пілотування дронами та БПЛА.

Все банально просто, владі та місцевим бізнесменам виявилася не цікавою школа аеророзвідки, яка працювала на результат, а не на піар. Адже навіть у російських видання які відслідковують подібні заклади і піддають їх публічності, показуючи місця  розташування та називаючи імена засновників, про закарпатську школу було мінімум інформації.  Тому, що засновник свого часу служив у спецпідрозділі і добре розумів важливість безпекових елементів.

Про цю школу добре знали в найвищих кабінетах ОВА, не заважали працювати, дозволивши робити польоти у певній зоні, але не більше.

Ентузіаст Дмитро все тягнув на власних плечах – оренда бази малої авіації, паливо для тренувальних виїздів, харчування військових, ремонт апаратів та безкоштовне надання випускникам приладів радіоелектронної розвідки.

В кожної людини є межа, коли закінчується ресурс і Дмитро разом з школою вирішив переїхати до іншого регіону України.