Правопорушення, пов’язане зі спробою незаконного перетинання кордону потягом, який нещодавно розпочав здійснювати міжнародні перевезення пасажирів за маршрутом «Рахів – Валя-Вішеулуй», задокументували прикордонники Мукачівського загону.

Незаконно виїхати до сусідньої Румунії намагався 33-річний киянин. Під час прикордонного контролю разом із паспортом, як підставу для виїзду за кордон на період дії воєнного стану, чоловік надав документи, що свідчили про внесення його до системи «Шлях». Щоправда, підтвердити мету свого виїзду за кордон він не зміг.

Ще одну спробу незаконного перетину дежрубежу прикордонники припинили в пункті пропуску «Лужанка».

Виїхати за кордон за протермінованим паспортом громадянина Нігерії намагався 58-річний громадянин України. Чоловік є нігерійцем за походженням. Тривалий час він проживав на території нашої країни та у 2016 році отримав український паспорт. Щоб безперешкодно виїхати до Угорщини, чоловік вирішив запропонувати наряду хабар, проте отримав категоричну відмову.

За спробу порушення кордону на нього складено адмінпротокол, а про виявлення у його діях ознак злочину, передбаченого, ч.1 статті 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» – повідомлено співробітників поліції, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.