Ветеринарами-спеціалістами Свалявської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у селі Неліпино, де днями було зафіксовано випадок сказу у собаки.

“Відповідно звіту про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу в Закарпатській області від 23 січня встановлено діагноз сказ собаки село Неліпіно Мукачівського району”, – підтвердили випадок випробувальний центр Закарпатської регіональної державної лабораторії ГУ Держпродспоживслужби.

“З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу при Неліпінській тергромаді проведено засідання ТЕБ та НС, на якому було затверджено заходи з профілактики поширення та ліквідації сказу на території населеного пункту Неліпіно”, – розповів інтернет-виданню Район.Свалява начальник Свалявської районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Рішко.

“Ветеринарами-спеціалістами Свалявської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у населеному пункті, які відповідно інструкції по сказу увійшли до зони нагляду”, – додав очільник ветеренарної медицини у Сваляві.

“Станом на 24 січня хворих чи підозрілих у захворюванні тварин на сказ не виявлено”, – каже він.

Нагадуємо: що вакцинувати домашніх тварин можна у районних лікарнях ветеринарної медицини області. Антирабічна вакцина є в наявності у всіх спеціалізованих державних лікарнях, структурно підпорядкованих ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.