В Тячівському будинку культури  відкрито Інтеграційно-ресурсний центр «Точка доступу». 

Урочисто відкрили центр старша офіцер з питань зв’язків з громадськістю Агентства ООН у справах біженців в Україні – пані Елізабет Арнсдорф-Гасланд, директор Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA) –  Альберт Пірчак та Тячівський міський голова – Іван Ковач. Про це пише Тячівська міська рада.

Тут облаштували залу засідань, гімнастичну залу, молодіжний хаб, кімнату матері та дитини та коворкінг-центр.  Загальна площа відремонтованих приміщень складає більше 300 кв. м.

Даний простір  створили Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA (НІКА) за фінансування Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН в Україні) та за підтримки Тячівської міської ради – в рамках проекту «Захист внутрішньо-переміщених осіб в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській області».

Метою створення центру є забезпечення можливостей внутрішньо-переміщених осіб для інтеграції у місцеву громаду, а також надання соціального простору для взаємодії, пошуку роботи, можливостей професійного розвитку, навчання, обговорення ідей та задоволення інших  соціальних потреб.