Мукачівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо місцевого мешканця за фактом незаконного переправлення групи осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Правоохоронці встановили причетність чоловіка до механізму незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Угорщини. Разом зі спільниками, особи яких встановлюють, він знаходив «клієнтів» і домовлявся про усі деталі подальшого незаконного маршруту.

Чоловіків переправляли до Угорщини в групі, середня вартість «подорожі» становила 6-7 тисяч доларів США з особи.

Наприкінці лютого цього року прикордонники Мукачівського загону виявили на Хустщині чотирьох чоловіків, які планували в обхід пунктів пропуску дістатися території країн ЄС. Було встановлено, що організацією їх переправлення займався обвинувачений мукачівець.

У межах кримінального провадження арештовано автомобіль «BMW X7», який чоловік використовував у протиправній діяльності, а також майно останнього – житловий будинок і земельну ділянку під ним.

Обвинувальний акт скеровано до Мукачівського міськрайонного суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Карпатський обʼєктив