При цьому за темпами вакцинації область і далі серед аутсайдерів в Україні

Показники захворювання на COVID-19 у Закарпатській області дедалі гірші, кількість інфікованих і померлих щодня зростає. У п’ятницю, 21 жовтня, в Закарпатській обласній лікарні ім. А.Новака після тривалої перерви відкривають ковідне відділення. Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на головного лікаря обласної лікарні Юрія Яцину.

При цьому за останній тиждень на Закарпатті значно знизилися темпи вакцинації, тому за підсумками жовтня кількість щеплень може виявитися навіть меншою, ніж у попередні місяці. Про це повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 Вікторія Тимчик.

За даними Кабміну, Закарпаття за рівнем вакцинації знаходиться на третьому місці знизу в Україні, нижче тільки Луганська та Донецька області, де йдуть бойові дії. Це “почесне” місце область застовбила за собою з самого початку вакцинальної кампанії. Станом на сьогодні в області вакциновано всього 11,1 відсотків населення. Для порівняння, в Києві – понад 33%, у Полтавській та Київській областях – по 22%, на Дніпропетровщині – 19%. У США та країнах Євросоюзу кількість вакцинованих давно перевалила за 60 відсотків.

Відповідальність за провал вакцинальної кампанії на Закарпатті повністю лежить на обласній владі, яка перетворилася на статиста і все, що робить для боротьби з пандемією, – це оприлюднює статистику нових хворих і померлих, а також поширює заклики вакцинуватися. На ці заклики ніхто не звертає уваги.

Тим часом серед нових хворих на COVID-19 стає дедалі більше підлітків і дітей.