20 жовтня. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.

За інформацією Держприкордонслужби, в одному випадку чотирьох чоловіків побачили прикордонники на залізничному вокзалі в Ужгороді. Вони не змогли пред’явити документи для перевірки.

“Також вони не змогли пояснити мету приїзду на Закарпаття. Усі четверо назвалися громадянами Азербайджану”, — йдеться у повідомленні. Їх затримали. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за порушення прикордонного режиму.

Ще двох іноземців затримали на Великоберезнянщині поблизу кордону, за інформацією отриманою від Львівського загону. Поблизу кордону чоловіки вийшли з машини та пішли в бік Словаччини. Вони мали при собі документи громадян Сирії та Єгипту. Під час опитування обидва сказали прикордонникам про намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Їх також затримали.

За порушення режиму в пунктах пропуску через державний кордон України затримані сплатять штраф по 170 гривень. Також на чоловіків склали адмінпротокол за незаконне перетинання державного кордону. Їм загрожує від 8 500 до 13 600 гривень штрафу або адміністративний арешт від десяти до п’ятнадцяти діб з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.