Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області повідомили про підозру фігуранту кримінального провадження за незаконний продаж тютюну для кальяну та електронних сигарет в тому числі з акцизними марками російської федерації. Справу скеровано до суду.

Мешканець Мукачівського району купував в Інтернеті незаконно виготовлені тютюнові вироби (тютюн для кальяну та електронні сигарети) без марок акцизного податку України.

Чоловік, який офіційно не вів підприємницьку діяльність, орендував приміщення у Мукачеві, де зберігав і продавав тютюн для кальяну та електронні сигарети, у тому числі закладам, що надають послуги з куріння кальяну.

Правоохоронці виявили та припинили незаконну діяльність. Детективи БЕБ за результатами обшуків приміщень, де здійснювалася незаконна діяльність, виявили та вилучили тютюн для кальяну та електронні пристрої для куріння тютюну.

Під час обшуків встановлено, що одна частина товарів не мала жодних марок акцизного податку, а інша містила марки акцизного податку російської федерації. Орієнтовна вартість вилученої продукції становить 1,6 млн грн.