Чоловік заплатив 8000 доларів США невідомим, сподіваючись на їх допомогу у незаконному перетині кордону. Натомість його привезли на об’їзну дорогу Ужгорода, залишили там і втекли.

Переправники самі знайшли чоловіка з Харкова та запропонували йому переправлення до Словаччини. За вказівками організатора, з яким він спілкувався лише телефоном, чоловік приїхав потягом до Львова і оселився у готелі, де через посередника розрахувався за послугу. Чекати на подальші інструкції довелося цілий місяць, поки його не відвезли на Закарпаття.

Серед ночі чоловіка привезли на об’їзну дорогу Ужгорода, наказали вийти з автомобіля та бігти до кордону, запевнивши, що за парканом вже Словаччина. Однак, його затримали прикордонники відділу «Ужгород». Водій, помітивши прикордонників, спробував втекти, але його автомобіль було зупинено на околиці села Середнє Ужгородського району завдяки співпраці з патрульною поліцією.

На місце події викликали співробітників Нацполіції, які склали на водія адміністративний протокол за ч.1 ст.185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України». Також повідомили про ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Тривають слідчі дії.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон