У селі Водиця, на звернення місцевої жительки, комісією з благоустрою Великобичківської селищної ради були виявлені та встановлені факти зливу рідких побутових відходів в придорожні ярки.
Як наслідок сморід і забруднений сусідський колодязь. На даних порушників були складені два протоколи та одне попередження і направлено на адміністративну комісію.Нагадуємо, що дане правопорушення притягується за статтею 152 КУпАП.
Штраф від 340 – 1360 грн.
Про це повідомляє Великобичківська селищна рада.
Схожі новини
В Ужгороді вбили та пограбували пенсіонерку. Підозрюють 23-річного чоловіка (Фото)
1 хвилина на прочитання
Ужгород витратив 969 тис. грн на 18-метрову новорічну ялинку та гірлянди
1 хвилин на прочитання
Ужгородські перевізники оголосили про припинення безкоштовних перевезень пасажирів
1 хвилина на прочитання