Дворічну дитину, яку намагався вивезти незаконно за кордон батько, було повернуто матері працівниками служби у справах дітей Оноківської сільської ради Ужгородського району спільно із правоохоронцями, – повідомили у Оноківській ОТГ.

Інцидент із викраденням дитини стався тиждень тому. Біологічний батько, який є громадянином Іраку, викрав малолітню дитину та намагався перетнути кордон України з Угорщиною разом з донькою без відповідних документів.

Матір одразу звернулася до правоохоронців. Відтак, з’ясувалось, що чоловік прибув з дитиною у залізничний пункт пропуску «Чоп (Дружба)», де планував виїхати потягом до Угорщини. Чоловіка затримали та разом з дитиною доставили в Ужгородський районний відділ поліції.

Дворічну дитину забрали у батька та тимчасово влаштували у благодійний фонд. Згодом, за своєю маленькою донечкою у супроводі правоохоронців прибула мати.

Згідно ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення малолітнього) такі дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.