У Мукачівській громаді зафіксували 31 кримінальне правопорушення, що скоїли діти.

Із загальної кількості дітей, на час вчинення ними злочинів, 2 – учні загальноосвітніх навчальних закладів, 1 – студент вишу, 8 – навчаються у закладах професійно-технічної освіти, 4 – не навчається; 10 неповнолітніх виховуються у неповних багатодітних сім’ях, 3 у повній родині, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходяться на повному державному утриманні за місцем навчання.
Згідно з інформацією Мукачівського районного управління поліції за дев’ять місяців 2021 року спостерігається незначний  ріст дитячої злочинності. А саме, дітьми скоєно 31 кримінальне правопорушення, тоді як за аналогічний період 2020 року – 30, повідомили в Службі у справах дітей Мукачівської міськради.

Як зазначається, 15 підлітків вчинили 25 крадіжок, 1 грабіж, 3 розбої, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. Неповнолітній мешканець Кольчинської територіальної громади скоїв 10 крадіжок, один підліток вчинив 8 злочинів, ще один – два злочини. Двоє підлітків, які перебували на обліку в органах пробації на випробувальному терміні, вчинили повторно кримінальні правопорушення.

Водночас повідомляється, що з метою профілактики злочинності та правопорушень серед дітей службою у справах дітей Мукачівської міської ради проведено профілактичні заходи з дітьми, які скоїли злочини, їх батьками та законними представниками, взято участь у судових засіданнях. Вирішено питання організації виховної та профілактичної роботи за місцем навчання та залучення трьох дітей ромської національності до навчання. Всіх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності.