Днями офіцери відділу внутрішньої і власної безпеки Чопського прикордонного загону затримали двох правопорушників за спробу незаконного перетину державного кордону України. 

У складі спільної міжвідомчої групи, до якої також входили співробітники УСР в Закарпатській області ДСР НП України, СУ ГУНП в Закарпатській області, офіцери ВВБ зупинили за 500 метрів від держрубежу групу громадян України, які прямували до Словаччини.
Організатор незаконного переправлення намагався перевести з України до Словаччини 37-річного чоловіка. Обидва виявилися жителями Харківщини.
Окрім того, переправник надав прикордоннику відділу «Ужгород», який і викрив незаконні дії чоловіків, неправомірну вигоду в сумі 18900 гривень за надання інформації щодо розміщення прикордонних нарядів на кордоні. Ця інформація йому була необхідна для планування маршруту подорожі.
У ході реалізації матеріалів кримінального провадження за ознакам кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та ч. 3 ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», організатора переправлення громадянина України було затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання ГУНП в Закарпатській області.
Чоловіка, якого він проводив до держрубежу, доставили у спецприміщення «Оноківці» з метою складання адміністративно-процесуальних документів за ч. 2 ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справа буде передана до суду.
Слідчі дії тривають.