Двом громадян України, які намагалися незаконно перетнути кордон за підробленими документами оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 5 ст. 27 ККУ «Види співучасників» та ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Злочинні наміри обох чоловіків викрили прикордонники Мукачівського загону.

Так, у кінці вересня в пункті пропуску «Вилок», інспектор прикордонного контролю під час перевірки документів виявив у паспорті 50-річного громадянина України підроблені відмітки про прийняття на консульський облік в Чехії.

Ще одного зловмисника, який намагався незаконно перетнути кордон за  підробленою довідкою про проходження військово-лікарської комісії та тимчасовим посвідченням військовозобов’язаного з ознаками підробки, виявили прикордонники  в пункті пропуску «Дякове».

Наразі матеріали справ скеровані до Виноградівського районного суду в Закарпатській області.

Зауважимо, що законодавством України за використання завідомо підробленого документу передбачена відповідальність у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до двох років, повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.