Ужгородський РТЦК та СП разом волонтерами розробили довідкові плакати з роз’ясненням алгоритму дій для військового, який пройшов лікування.

Фахівці територіального центру комплектування та соціальної підтримки впорядкували інформацію, розробили макет і надрукували постери. Волонтери ж розповсюдили їх у медичних закладах Ужгорода, де проходять лікування та відновлення військовики. Про це в четвер, 7 березня, повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Також, за словами координаторки волонтерської організації «Руху підтримки закарпатських військових» Галини Ярцевої, почалося все з того, що  волонтери побачили, як деякі хлопці після лікування не знають як дістатися до своєї військової частини.

“Інколи волонтери навіть збирали гроші на квитки. З’ясувалося, військовослужбовці, які проходять лікування в наших медичних закладах, не завжди знають, що їм потрібно робити після лікування. Водночас, виявляється – існує навіть військовий перевізний документ», –  каже Галина Ярцева.