Мешканцю Івано-Франківська повідомлено про підозру у незаконному зберіганні та перевезенні психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 309 КК України).

Слідчий суддя вже обрав чоловіку запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення 214 720 грн застави.

Чоловіка викрили минулого тижня на одному з блокпостів, через який він як пасажир мікроавтобуса намагався завезти на територію Закарпаття значну партію небезпечних психотропів. У рюкзаку мешканець Прикарпаття зберігав LSD, MDMA (екстазі), PVP та амфетамін. За даними поліції, вартість такої партії заборонених речовин на «чорному ринку» може складати близько 300 тис. грн. Сам чоловік на момент затримання перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Відомо, що стосовно громадянина на розгляді Личаківського районного суду м. Львова вже перебуває кримінальне провадження за фактом збуту наркотиків і психотропів (ч. 2 ст. 307 КК України). Водночас він систематично не з’являється на судові засідання без поважних причин, за що вже був оштрафований, та продовжує протиправну діяльність.

Факт зберігання підозрюваним психотропів в особливо великих розмірах розслідують слідчі відділення № 2 Хустського районного управління поліції.