З 15 лютого до 31 березня у водоймах діють обмеження на вилов щуки.
Повідомляє Карпатський об’єктив.
Головна мета цієї заборони — збереження популяції риби та підтримка екосистеми.
Вилов щуки в цей період порушує природоохоронне законодавство відповідно до ст. 85 КУпАП. Штраф за кожну незаконно виловлену особину становить 3 468 грн.
Протягом усього періоду заборони інспектори здійснюватимуть посилений контроль, перевіряючи улов рибалок та законність продажу водних біоресурсів.
Схожі новини
П’ята група дітей з Донецької області поїхала на відпочинок до Закарпаття
1 хвилина на прочитання
Закарпатці брали участь у чемпіонаті України з лижного спортивного орієнтування
1 хвилина на прочитання
Поліцейські вилучили у водія безакцизні алкоголь та тютюн на суму близько 200 тисяч грн
1 хвилина на прочитання