З 15 лютого до 31 березня у водоймах діють обмеження на вилов щуки.
Повідомляє Карпатський об’єктив.
Головна мета цієї заборони — збереження популяції риби та підтримка екосистеми.
Вилов щуки в цей період порушує природоохоронне законодавство відповідно до ст. 85 КУпАП. Штраф за кожну незаконно виловлену особину становить 3 468 грн.
Протягом усього періоду заборони інспектори здійснюватимуть посилений контроль, перевіряючи улов рибалок та законність продажу водних біоресурсів.
Схожі новини
На Закарпатті працівники СБУ викрили посадовця ЦНАПу на махінаціях із землею
1 хвилина на прочитання
Сімдесятирічна туристка-харківʼянка заблукала на туристичному маршруті гори Стій
1 хвилина на прочитання
Вночі рф атакувала Україну БпЛА типу “Shahed” та крилатими ракетами різних типів
2 хвилин на прочитання
Неподалік Закарпаття угорські митники відкопали контрабанди на 21 мільйон форинтів (ВІДЕО)
1 хвилина на прочитання