Уряд 28 жовтня розглянув та схвалив питання додаткового розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Субвенції розподілено на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження КМУ № 1337-р) та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери (розпорядження КМУ № 1311-р).

Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ Асоціації міст України, розповідає, що з додатково розподілених 2 млрд грн на реалізацію інфраструктурних проєктів Закарпатська область отримає майже 165 млн грн на 16 проєктів. Субвенцію виділено для обласного бюджету (10 млн грн) та бюджетів 10 територіальних громад (129 млн грн). Найбільше коштів розподілено для Виноградівської міської територіальної громади на капремонт вулиці (майже 44 млн грн) та Хустської міської територіальної громади на 6 проєктів (30 млн грн). Більшість проєктів у розподілі субвенції стосуються капітального ремонту вулиць та доріг, а також закладів освіти.

Також 28 жовтня Уряд затвердив розподіл близько 2 млрд грн субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Для бюджетів Закарпаття розподілено біля 70 млн грн. Найбільше виділено для бюджету Кам’янської сільської (11 млн грн), Виноградівської міської (10 млн грн) та Середнянської селищної (10 млн грн) територіальних громад. Основна частина коштів спрямована на проєкти по капітальному ремонту вулиць та доріг, повідомляє Закарпатське РВ АМУ.