За перший квартал цього року спостережна комісія погодила 74 заявки закарпатців на отримання пільгового кредитування в межах програми «Власний дім». 

26 людей за цей період отримали позитивну відповідь щодо кредиту на спорудження інженерних мереж, утеплення домівки чи оновлення вікон і дверей. Трохи менше – 24 та 22 – на заміну даху й будівництва, ремонту або реконструкції житла, ще двоє людей звернулися за коштами для купівлі власної оселі.

Так, уже 8,5 мільйона гривень отримали пів сотні закарпатців, інші ж сім’ї очікують на надходження коштів уже найближчим часом.

«І надалі продовжуємо отримувати заявки від жителів різних куточків області, тож співфінансування громад «Власного дому» є відчутним елементом для системного функціонування системи. Станом на сьогодні майже 40 громад затвердили на сесіях відповідні програми та виділили кошти, що дозволяє повноцінно та своєчасно видавати кредити. Тож дякую кожній ТГ, котра вже долучилася або ж планує це зробити невдовзі», — підкреслив Василь Іванчо.

Умови пільгового кредитування прості, доступні й вигідні. Детальніше про програму читайте на офіційній сторінці Власний дім – Закарпаття.