Із січня до листопада в Ужгороді зареєстрували 132 дорожньо-транспортні пригоди, з місць яких зникли водії, але завдяки міській системі відеоспостереження розшукали 119 таких водіїв, що становить 90%.

За такий же період  2020 року було зареєстровано 159 аналогічних ДТП, із яких розшукано 112 водіїв, або 70%.

Про це міського голову Ужгорода Богдана Андріїва повідомив начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин і подякував за співпрацю, створення розгалуженої системи відеоспостереження в рамках програми «Безпечне місто Ужгород».

Оглядові камери відеоспостереження, впровадження програмного забезпечення з можливістю розпізнавати автомобільні номерні знаки, обличчя людей відіграють важливу роль у розшуку автомобілів, які залишили місце ДТП, створюють доказову базу при встановленні водіїв, причетних до їх вчинення. «Хочемо зазначити, що працівники патрульної поліції щодня успішно використовують систему відеоспостереження для встановлення всіх обставин дорожньо-транспортних пригод», – зазначив Юрій Марценишин.

Керівник патрульної поліції також висловив окрему подяку відділу забезпечення системи відеоспостереження управління програмного та комп’ютерного забезпечення Ужгородської міськради за впровадження ефективної системи, утримання її в належному стані та взаємодії з правоохоронними органами.