Щоденні хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у російсько-українській війні в Україні оголошується з березня 2022 року. Тоді Президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ про введення щоденної хвилини мовчання о 9:00 як символ єдності українців у боротьбі за свою незалежність і вшанування пам’яті загиблих захисників та мирних жителів. Журналісти «Правда Є» з’ясовували як указ виконується в Ужгороді.
Схожі новини
На Херсонському напрямку від ворожого вогню постраждали райони 22 населених пунктів
3 хвилин на прочитання
На КПП «Вилок», «Лужанка» і «Косино» прикордонникам підсунули фейкові довідки
1 хвилина на прочитання
Закарпатців через холеру закликають утриматися від купання та вилову риби в річці Латориця
2 хвилин на прочитання