Завершили досудове розслідування щодо колишнього голови однієї із селищних рад за фактом зловживання службовим становищем.

Слідством встановлено, що посадовець не виніс на сесії рішення «про надання дозволу на розробку проекту» та «про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок», як цього вимагає законодавство.

Натомість він підробив згадувані рішення, додавши до них завідомо неправдиві відомості та безпідставно підписав проект землеустрою.

Таким чином з комунальної власності було виведено три земельні ділянки загальною площею 0,84 га, що розташовані в одному із туристичних місць Закарпатської області. Станом на момент вчинення злочину вартість землі становила майже 1 млн грн.

На земельні ділянки накладено арешт. Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу України скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області. Процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Бюро економічної безпеки України