Працівника ОТЦК, який побив в Ужгороді журналістку та дружину військовослужбовця Тетяну Новак, звільнять з лав Збройних сил України, пише Детектор медіа. 

Справу передадуть у правоохоронні органи та суд, повідомив перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.

Рішення про звільнення ухвалили після того, як на місці роботи дізналися про бійку, яку влаштував старший офіцер Закарпатського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Костянтин Варі.

Про інцидент, який трапився 25 червня в Ужгороді, повідомила Тетяна Новак, журналістка, дружина військовослужбовця. За її словами, офіцер Костянтин Варі, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, розпочав сварку з нею та її чоловіком, а потім поліз до них з кулаками.

«Мене побив п’яний старший офіцер Закарпатського ОВК Варі Костянтин Володимирович. Майор, оперативний черговий Закарпатського ОТЦК. Варі наніс мені два удари кулаком в голову: в щелепу і ліву скроню. Мені огидно про це писати, мені соромно, що така людина досі тримається в лавах ЗСУ. Мені страшно, що цей ганебний вчинок залишиться непокараним. Я прошу максимального розголосу і юридичної підтримки!» — написала Новак.

Кількома днями пізніше в телеграмі з’явився допис першого заступника міністра оборони України Олександра Павлюка: «На підставі інформації, наданої за місцем служби офіцера та ураховуючи слідчі дії, які тепер очікують на зазначену особу у зв’язку з провадженням, розпочатим правоохоронними органами за фактом вчинення кримінального правопорушення, прийнято рішення про звільнення цієї особи з лав Збройних Сил України. Надалі оцінку цьому конкретному випадку та офіцеру, який зганьбив своєї високе звання, дадуть правоохоронні органи та суд. Зі сторони Закарпатського ОТЦК та СП буде забезпечене максимальне сприяння проведенню слідчих дій та з’ясуванню всіх обставин інциденту».

Проти Костянтина Варі відкрили кримінальне провадження, яке стосується факту побиття. Тривають слідчі дії.