Слідчі поліції Мукачівщини проводять досудове розслідування за фактом виготовлення та збуту ковідних довідок з ознаками підробки. Йдеться про експрес-тести на COVID-19, які працівники вокзалу продавали подорожуючим за фіксовану суму.

Закарпатські поліцейські в ході оперативних заходів припинили фальсифікацію ковідних документів на території міста Мукачево.

Йдеться про факти незаконного продажу підроблених експрес-тестів з негативним результатом на COVID-19 на території Мукачівського автовокзалу. Клієнтами були пасажири міжобласного та міжнародного сполучення. Торгували підробленими довідками працівники цього ж вокзалу.

Відомо, що покупці не проходили жодного медобстеження, а отримували фальсифікований документ, і таким чином наражали оточуючих на небезпеку зараження, всього за 350 гривень.

Працівники поліції застали порушників «на гарячому», безпосередньо під час продажу чергового підробленого документа.

З місця події правоохоронці вилучили довідки з ознаками підробки, які досліджуватимуть експерти.

Такі дії слідчі кваліфікували за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тобто підроблення документів, печаток, штампів, бланків та їх збут.

Окрім цього наразі правоохоронці встановлюють і осіб, які встигли придбати і скористатися підробкою, адже за такі дії також передбачена кримінальна відповідальність. Встановлюються і всі інші особи, причетні до згаданого злочину. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.