Словаччина офіційно прокоментувала виявлення 33 кг героїну у фурі з України

Словацькі митники офіційно прокоментували затримання на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» вантажівки, в якій виявили понад 33 кг наркотиків. За даними словацької сторони, наркотики у фурі з України виявив службовий собака, для виявлення сховку митникам довелося розрізати підлогу вантажівки. Під час демонтажу підлоги у вантажівці знайшли 159 пакетів із наркотиками. Водія фури, мешканця Закарпаття, затримали, зараз він знаходиться у СІЗО.

За даними Фінансового управління Словаччини (орган державного управління Словаччини у сфері податків, зборів і мит), у пакетах, схованих у днищі вантажівки, знаходилося 33,64 кг наркотичних речовин, наразі це – найбільша партія наркотиків, яку затримали на східному кордоні Словаччини. У відомстві підтвердили, що за кермом вантажівки був громадянин України. Словацькі митники також уточнюють, що наркотичні речовини були заховані у рефрижераторі вантажівки.

«Вантажівка пройшла стандартну перевірку за допомогою системи інспекційного сканування. Під час цієї перевірки було виявлено підозріле місце, де могли знаходитися інші товари, крім заявлених. Згодом працівники фінансового управління провели повну фізичну перевірку із застосуванням службових собак, навчених виявляти сліди запаху тютюну, наркотиків та психотропних речовин. Собаки вказали на підозрілі місця на підлозі вантажівки, які надалі митники оглядали фіброскопом», – йдеться в офіційному коментарі Фінансового управління Словаччини.

Словацькі митники також уточнюють, що для приховання наркотиків у вантажівці було облаштоване спеціальне укриття. Після прорізання отворів у подвійній підлозі вантажівки митники виявили порожнини, в яких зберігалися підозрілі пакети, загорнуті в білу тканину.