Головне управління ДСНС України у Закарпатській області показало фото обледеніння та попередило про небезпеку виходу в гори.
“А тим часом у горах, як у палаці Снігової королеви, на висоті від 1500 метрів всі схили обледенілі, незалежно від експозиції”, – йдеться у повідомленні рятувальників.
Тому, шановні туристи, у гори поки що – зась”, – попередили вони.
Схожі новини
ЗСУ відбили ворожі штурми 8 населених пунктів і Вуглегірської ТЕС – зведення
2 хвилин на прочитання
ДБР затримало керівництво митниці у Закарпатті за здирництво у перевізників
1 хвилин на прочитання
В Ужгороді відкрили фотовиставку «Мій Майдан» присвячену Революції Гідності
1 хвилин на прочитання
На Хустщині експосадовець “подарував” землі лісового фонду у приватну власність
1 хвилина на прочитання
У Хусті офіс Пенсійного фонду продали з аукціону у 17 разів дорожче ринкової вартості
1 хвилина на прочитання