Тячівський районний суд задовольнив позов АТ “Закарпатгаз” до жителя селища Тересва про стягнення заборгованості за надану послугу з розподілу газу.

Як повідомляє пресслужба компанії, сума накопиченого боргу споживачем становить 8 223 грн, однак йому доведеться оплатити додатково 2270 грн судового збору.

У “Закарпатгазі” пояснили, що, якщо споживач не сплатить борг добровільно, справу буде передано до виконавчої служби, у такому випадку боржнику доведеться оплатити додатково виконавчий збір – 10% від суми боргу.

“Отримавши судовий наказ про необхідність оплати, житель Тячівщини не погодився і скасував його. За законом, відповідач має на це право. Але після цього справа була розглянута судом вищої інстанції. Суд постановив стягнути зі споживача суму боргу за послугу з розподілу газу та судовий збір. Таким чином, нехтуючи щомісячною оплатою послуги, споживач накопичив борг, що в сумі з судовим збором наразі становить близько 10,5 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

“Закарпатгаз” наголошує, що від своєчасної оплати послуги залежить надійність, безперебійність та найголовніше – безпечність газопостачання. У компанії роз’яснили, що газові мережі потрібно обслуговувати і підтримувати у належному стані, що здійснюється виключно з коштів, отриманих підприємством за послугу з розподілу природного газу. Накопичення боргу тягне за собою низку проблем для споживача.

Нагадаємо, АТ “Закарпатгаз” – газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території Закарпатської області та надає послугу з розподілу газу 276 тис. споживачам у категорії “населення”. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, становить 7,5 тис. км. 

Джерело: https://biz.censor.net/n3298718