Стільки вареників – смачних, з солоним сиром в позаслужбовий час зліпили представниці Закарпатського ОТЦК та СП разом із волонтерками Руху підтримки закарпатських військових.

Такі «вареничні вечорниці» – нова ініціатива волонтерської організації, до якої радо приєдналися воячки й службовиці територіального центру комплектування та соціальної підтримки. пише Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Щочетверга небайдужі колективи приходять в офіс Руху, щоби разом виготовити велику партію вареників, що стануть смачною стравою для захисників, які лікуються і відновлюються у медичних закладах Ужгорода.

«Мій чоловік переніс важке поранення. Добре знаю, що турбота підтримує й лікує. Ось і сьогодні я охоче долучилася до цієї ініціативи, і разом з дівчатами наліпили вареників, які, сподіваюся, порадують хлопців. Дуже хочу, щоб їм було смачно, по-домашньому!» – каже пані Інна, військовослужбовиця Закарпатського ОТЦК та СП.

А лейтенантка Людмила говорить:

«Це вареники з сиром. Але передовсім це вареники з повагою, подякою й великою любов’ю. З усім, що ми відчуваємо до наших героїв. Щодня ми з колегами несемо службу, робимо все для перемоги, кожен на своєму місці. Сьогодні ми тут всі однодумиці, військові й волонтери, у нас один намір – наближати перемогу.І, так, це можна робити й ввечері, ліплячи вареники. Над цим тістом ми думаємо про те, що нехай хлопці якнайшвидше одужують».

Підтримати ініціативу приготування вареників для поранених військових може кожен. Для цього треба зібрати власну невеличку команду та запитати у Руху підтримки закарпатських військових про час спільнодії.