Успішно реалізували грант під тепличне мінігосподарство в Ужгороді. На базі шелтера «Я допоможу», за підтримки Українського жіночого фонду, вирощують городину.

Про це пише Закарпаття онлайн.

Це допомагає владнати відразу декілька важливих моментів: самозайняти та нагодувати людей. Така фінансова підтримка зараз вкрай необхідна, адже населення в регіоні побільшало, є потреба у робочих місцях та подібних проєктах.

Овочі та зеленину вирощують у тепличному мінігосподарстві шелтера самі переселенці, які тут проживають. Висаджений асортимент городини – дуже великий: помідори, огірки, кабачки, капуста, цибуля, баклажани, редиска тощо. Все – екологічно чиста продукція.

Зараз графік роботи у парниках стабільний. Та на початку, кажуть, було непросто. Наводили лад та красу у парниках цілою шелтерською родиною. А тепер всі з великою любов’ю та турботою слідкують за процесами.

Обладнали теплицю якісною системою опалення та вентиляції. Нові технології з’являються там, де вони потрібні. В шелтері – теплиці створили цілу хвилю приємних емоцій. З такими помічниками та фахівцями, і врожай не змусить на себе довго чекати. До реалізації цього проєкту долучилося кілька організацій.

З появою теплиць у людей, окрім продуктового самозабезпечення, з’явилось місце праці. Наразі у притулку проживає понад сотня осіб. Серед них 30 діточок та новонароджений. І всі ситі та задіяні у процесі. Такий собі тандем – поєднання приємного з корисним. А ще приклад для наслідування іншим.