У пластунівському таборі відпочине та пройде психологічну реабілітацію 160 дітей.

Дитячій табір “За світло те, що темряву здолало” розпочав свою роботу у місті Іршава на Закарпатті. Там протягом 10 днів відпочиватимуть 160 дітей з Харківщини.

Про це повідомили організатори табору – благодійний фонд “Харків з тобою”, передає “Думка”.

За інформацією фонду, 130 дітей віком від 7 до 12 років з прифронтової Харківщини (в тому числі з деокупованих територій, діти військовослужбовців та волонтерів) прибули потягом через всю Україну до Іршави.

“Багато хто з малечі мандрував вперше в житті й був у захваті від подорожі. Особливо – коли перетинали Дніпро. Вже на місці до них доєдналося ще 30 дітей, які перебувають зараз в евакуації.”, – розповіли організатори.

Протягом 10 днів діти відпочиватимуть, оздоровлюватимуться та проходитимуть психологічну реабілітацію.

“Ми хочемо порадувати наших діточок, постаритися повернути їм дитинство, яке в них намагаються вкрасти росіяни”, – каже директорка БФ “Харків з тобою” Олена Рофе-Бекетова.

Сам табір влаштований за пластовою методою. Керівники всього табору та підтаборів професійні психологи – пластуни. Вони піклуються про дітей на волонтерських засадах разом зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (психологічного факультету).

1/5

Безоплатний проїзд з Харкова до Мукачево – подарунок від Укрзалізниці.

Фінансування табору відбувається за кошти харків’ян, які давно вже живуть в інших країнах і на різних континентах, але серцем залишились тут.

Думка