Посадових осіб МП “Павлово”, які провели митне оформлення потягу міжнародного сполучення, допустивши незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України, притягнуть до відповідальності. Про це інформує прес-служба Закарпатської митниці.

На днях словацька сторона виявила у потягу міжнародного сполучення у двох вагонах цигарки. Вони були сховані у вантажі «котуни залізорудні».

Після оприлюднення даного факту Закарпатська митниця направила відповідний запит до словацьких колег щодо отримання повної офіційної інформації про всі обставини виявлення прихованих товарів.

Відділ внутрішньої безпеки Закарпатської митниці провів попередню перевірку оприлюднених словацькою стороною фактів та обставин митного оформлення згаданого потягу.

Відтак відкрито дисциплінарне провадження щодо 4-х посадових осіб вище зазначеного поста з відстороненням інспектора і заступника начальника відділу даного поста, які безпосередньо проводили митний огляд.

Також направлено подання до Державної митної служби України щодо порушення дисциплінарного провадження стосовно начальника митного поста з подальшим його відстороненням від виконання посадових обовʼязків.

У прес-службі зазначають, що Закарпатська митниця постійно здійснює заходи щодо виявлення та недопущення порушень митного законодавства, в тому числі, і щодо незаконного переміщення через митний кордон тютюнових виробів. Зокрема, лише за останні 6 міс було виявлено та вилучено 2 млн 368 тис.