Ужгород поринув у кольори квітучих сакур. Цьогоріч через холоди та морози, японська вишня дала цвіт на 2-3 тижня пізніше, ніж зазвичай. Але це не зупинило справжніх поціновувачів весняної краси та кохання. Перші сакури в Ужгороді зявились у 17-му століття. У 20-х роках минулого століття ще кілька сотень дерев привезли з Відня і посадили в центрі. На початку нинішнього тисячоліття японську вишню висадили вздовж Православної та Київської набережної. Нині в Ужгороді одночасно квітне більше 7 тисяч дерев. Цвітіння сакур триватиме ще протягом півтора-двох тижнів.
Євген Соломін
Іван Шимко
Схожі новини
Генштаб: окупанти завдали ударів по позиціях біля Липців одинадцятьма КАБами
2 хвилин на прочитання
На Закарпатті декана одного з факультетів УжНУ підозрюють у хабарництві
1 хвилина на прочитання
В Закарпатті зафіксували порушення процедури проходження ВЛК при мобілізації, – адвокат
3 хвилин на прочитання
Закарпаття представили на міжнародній туристичній виставці «ITB Berlin 2025»
1 хвилина на прочитання