Шалена  авантюра кремлівського карлика поставила світ на межу 3 Світової війни, а Росію на межу економічної прірви

 

24 лютого о 6 ранку за московським часом  РФ почала повномасштабну війну проти України.  Одночасно на декількох напрямках російські війська вдерлися до України поблизу Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, увійшовши з Росії, Білорусі та Криму. Завдяки спротиву української армії і сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі і техніці. Очікування про те, що буде бліцкриг, і російська армія подолає основний опір за 48 годин не виправдалися – вже пішов третій тиждень війни, але вагомих результатів російські війська так і не досягли.

Опір українців дуже потужний –  у своїй новітній історії Росія в усіх війнах, які вона вела, ще не зазнавала навіть приблизно таких великих втрат за такий короткий час. Тільки на 13  березня 2022 року вже було вбито понад 12 тисяч російських солдатів, 374 танків, 1226 бойових броньованих машин, 140 артилерійських систем, 62 РСЗВ, 34 засобів ППО, 74 літаки, 86 гелікоптерів, 615 одиниць автомобільної техніки. Загалом російські війська терплять втрати в живій силі і техніці, які вже перевершили 2 чеченські війни разом взяті і наближаються до втрат у Афганістані.

В Україні палає війна, яку можна порівнювати тільки з 2 Світовою. За два тижні бойових дій – більше 2 мільйонів біженців, сотні вбитих жінок і дітей, російські солдати розстрілюють цивільних у містах і на дорогах. Це справжнє лице «русского міра». Авіаційні та бомбові удари б’ють не стільки по військових об’єктах, скільки по мирних кварталах Маріуполя, Києва, Харкова, Житомира, Чернігова, Сум, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, багатьох інших українських міст. Не змігши провести бліцкрігу, Путін вирішив залякати український народ терором і бомбардуванням міст.

Щонайменше 1335 цивільних осіб було вбито або поранено в Україні з початку російської агресії – про це говорить управління верховного комісара ООН з прав людини. За 18 днів війни від обстрілів російської армії в Україні загинули 85 дітей. В Україні російські окупанти вже розбомбили та обстріляли 369 закладів освіти, з них 57 зруйновано повністю, обстрілу піддаються лікарні, В Маріуполі обстріляна дитяча лікарня та роддом – це цинічні та аморальні вчинки окупанта. Ворожі війська обстрілюють автомобілі мирних мешканців під час евакуації та на блокпостах. 11 березня російські військові розстріляли колону цивільних жителів, яка складалася виключно з жінок і дітей, під час спроби евакуації з села Перемога Київської області, загинули сім людей, зокрема одна дитина.

Міжнародний трибунал кваліфікує дії російських військових до злочину проти людства. Вже 3 березня «передова група виїхала з Міжнародного кримінального суду (МКС) Гааги в Україну, щоб розпочати розслідування можливих військових злочинів», – сказав в інтерв’ю Reuters очільник Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан.

Росію почали ненавидіти в Україні, всі, навіть етнічні росіяни, які живуть тут. Весь народ піднявся на боротьбу проти окупантів.

Для українців ця війна – вітчизняна. Проти  військ які ніби йшли когось звільняти об’єдналися всі українці і в першу чергу переважно російськомовні жителі Півдня та Сходу. «Визволителі» настільки ненависні всім, що навіть мер Одеси, який завжди розповідав про братню Росію тепер записує відео з простим питанням «Від кого ви бл## прийшли нас визволяти?»

Путін аргументує напад на Україну тим, що тут при владі неонацисти. Чому ж тоді весь світ підтримує Україну, жодна країна світу не виступила на підтримку Росії крім Північної Кореї, Сирії, Білорусі та Еритреї? Чому говорячи про неофашистів у владі України, пропаганда змовчує, що президент Зеленський, чимало депутатів, міністрів, вищих чиновників – етнічні євреї. Незважаючи брехлива російська пропаганда далі створює тисячами фейки про нібито нацистів в Україні, обстріли мирного населення на Донбасі, розп’ятих хлопчиків, чи лабораторії з біологічною зброєю в Україні. Обстрілюючи пологовий будинок і дитячу лікарню в Маріуполі пропаганда говорить що там насправді були нацистські солдати. В Україні сотні мирних людей загинули в своїх домівках від російських бомб і ракет та снарядів, а Путін каже – йде обстріл тільки військових об’єктів.    Це все брехня – ціль якої уми простих росіян. Світ не вірить у цю брехливу пропаганду, а її рупори є військовими злочинцями, які будуть засуджені на новому нюрнберзькому трибуналі.

І процес уже пішов. Світ відвертається від Росії. Всі великі міжнародні фірми не хочуть втрачати лиця, торгуючи з кровавим режимом і йдуть з Росії. Курс долара летить в космос, санкції накривають можливості бодай якогось економічного розвитку.  Багаті росіяни намагаються якнайшвидше дистанціюватися від Кремля. Це стосується «грошових гаманців» Путіна, чартери по декілька разів на день летять з Москви в Стамбул і назад, перевозячи майно та родини російських багатіїв, які покидають свою країну, яка тоне.

Як так могло статися за пару днів?

Божевілля в умах кремлівських генералів і особисто Путіна штовхають всю Росію в найбільшу економічну кризу в її історії, порівняно з якою 90-ті роки здаватимуться роками  добробуту та достатку. Західні фірми, які вели бізнес в Росії, змагаються між собою, хто першим вийде з ринку. Високотехнологічне виробництво, та багато товарів повсякденного споживання скоро можуть стати дефіцитними. Зручності, до яких привикли всі росіяни, стануть недосяжними. Таким чином із однієї з світових країн Росія стрімко стає країною-ізгоєм, Північною Кореєю на 1/6 суші. Чи вартує військова авантюра Путіна краху величезної держави? Вибір за вами, росіяни.

 

На краю пропасти

 

Безумная авантюра кремлевского карлика поставила мир на грань 3 Мировой войны, а Россию на грань экономической пропасти

24 февраля в 6 утра по московскому времени РФ начала полномасштабную войну против Украины. Одновременно по нескольким направлениям российские войска ворвались в соседнюю страну вблизи Харькова, Херсона, Чернигова, Сум, войдя из России, Беларуси и Крыма. Благодаря сопротивлению украинской армии и сил самообороны уже в первые дни агрессии российская армия понесла значительные потери в живой силе и технике. Ожидания о том, что будет блицкриг, и российская армия преодолеет основное сопротивление за 48 часов не оправдались – уже идет третья неделя войны, но весомых результатов российские войска так и не достигли.

Сопротивление украинцев очень мощное – в своей новейшей истории Россия во всех войнах, которые она вела, еще не несла даже приблизительно таких больших потерь за столь короткое время. Только на 13 марта 2022 года было уничтожено более 12 тысяч российских солдат, 374 танков, 1226 боевых бронированных машин, 140 артиллерийских систем, 62 РСЗО, 34 средств ПВО, 74 самолета, 86 вертолетов, 615 единиц. В общем, русские войска терпят потери в живой силе и технике, которые уже превзошли 2 чеченские войны вместе взятые и приближаются к потерям в Афганистане.

В Украине пылает война, которую можно сравнивать только с 2-й Мировой. За две недели боевых действий – более 2 миллионов беженцев, сотни убитых женщин и детей, русские солдаты расстреливают гражданских в городах и на дорогах. Это настоящее лицо «русского мира». Авиационные и бомбовые удары бьют не столько по военным объектам, сколько по мирным кварталам Мариуполя, Киева, Харькова, Житомира, Чернигова, Сум, Ирпеня, Бучи, Гостомеля, многих других украинских городов. Не сумев провести блицкрига, Путин решил запугать украинский народ террором и бомбардировкой городов.

По меньшей мере, 1335 гражданских лиц были убиты или ранены в Украине с начала российской агрессии – об этом говорит управление верховного комиссара ООН по правам человека. За 18 дней войны от обстрелов русской армии в Украине погибли 85 детей. В Украине российские оккупанты уже разбомбили и обстреляли 369 учебных заведений, из них 57 разрушены полностью, обстрелу подвергаются больницы. Вражеские войска расстреливают автомобили мирных жителей во время эвакуации и на блокпостах. 11 марта российские военные расстреляли колонну гражданских жителей, состоявшую исключительно из женщин и детей, при попытке эвакуации из села Победа Киевской области, погибли семь человек, в том числе один ребенок.

Международный трибунал квалифицирует действия российских военных как преступление против человечества. Уже 3 марта «передовая группа выехала из Международного уголовного суда (МКС) Гааги в Украину, чтобы начать расследование возможных военных преступлений», – сказал в интервью Reuters глава Офиса прокурора Международного уголовного суда (МКС) Карим Хан.

Россию начали ненавидеть в Украине все, даже живущие здесь этнические русские. Весь народ поднялся на борьбу против оккупантов.

Для украинцев эта война – отечественная. Против войск, которые шли кого-то освобождать, объединились все украинцы, и в первую очередь –  преимущественно русскоязычные жители Юга и Востока. «Освободители» настолько ненавистны всем, что даже мэр Одессы, который всегда рассказывал о братской России, теперь записывает видео с простым вопросом «От кого вы бл## пришли нас освобождать?»

Путин аргументирует нападение на Украину тем, что здесь у власти неонацисты. Почему же весь мир поддерживает Украину, ни одна страна мира не выступила в поддержку России кроме Северной Кореи, Сирии, Беларуси и Эритреи? Почему, говоря о неофашистах во власти Украины, пропаганда умалчивает, что президент Зеленский, многие депутаты, министры, высшие чиновники – этнические евреи. Несмотря на это, лживая российская пропаганда далее создает фейки о якобы нацистах в Украине, обстрелах мирного населения на Донбассе, распятых мальчиках, или лабораториях с биологическим оружием в Украине. Когда обстреливают роддом и детскую больницу в Мариуполе – пропаганда говорит, что там на самом деле были нацистские солдаты. В Украине сотни мирных людей погибли в своих домах от российских бомб, ракет и снарядов, а Путин говорит – идет обстрел только военных объектов. Это все ложь – цель которой – умы простых россиян. Мир не верит в эту лживую пропаганду, а ее рупоры – военные преступники, которые будут осуждены на новом нюрнбергском трибунале.

И процесс уже пошел. Мир отворачивается от России. Все крупные международные фирмы не хотят терять лицо, торгуя с кровавым режимом и уходят из России. Курс доллара летит в космос, санкции накрывают возможности экономического развития. Богатые россияне стараются как можно быстрее дистанцироваться от Кремля. Это касается «денежных кошельков» Путина, чартеры по несколько раз в день улетают из Москвы в Стамбул и обратно, перевозя имущество и семьи российских богачей, покидающих свою тонущую страну.

Как так могло произойти через пару дней?

Безумие в умах кремлевских генералов и лично Путина толкают всю Россию в величайший экономический кризис в ее истории, по сравнению с которым 90-е годы будут казаться годами благосостояния и изобилия. Западные фирмы, ведущие бизнес в России, выходят с рынка друг перед другом. Высокотехнологичное производство и многие товары повседневного потребления скоро могут стать дефицитными. Удобства, к которым привыкли все россияне, станут недостижимыми. Таким образом, из одной из мировых стран Россия стремительно становится страной-изгоем, Северной Кореей на 1/6 суши. Стоит ли военная авантюра Путина краха огромного государства? Выбор за вами, россияне.

 

«ПравдаЄ»