Сьогодні вранці оперативники Чопського прикордонного загону викрили спробу незаконного ввезення в Україну партії одягу іноземного виробництва. 

За інформацією співробітників оперативно-розшукового підрозділу, прикордонники ініціювали поглиблену перевірку легкового автомобіля «Chrysler» української реєстрації, який прибув сьогодні вранці у пункт пропуску «Тиса» на кордоні з Угорщиною.

Водійка транспортного засобу, 47-річна громадянка України, обрала для в’їзду смугу «зелений коридор», що означало відсутність у неї товарів і предметів, які підлягають декларуванню. Водночас, під час огляду прикордонники виявили у салоні та у багажному відділенні легковика чоловічий, жіночий і дитячий одяг китайського та угорського виробництва. Всього жінка перевозила через кордон близько 2500 одиниць верхнього чоловічого і жіночого одягу, спортивних костюмів та білизни.

Виявлений правоохоронцями товар вилучено у встановленому законодавством порядку співробітниками митниці. Сума оцінки конфіскату наразі встановлюється, – повідомили в пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.