Про підозру повідомлено колишнім посадовцям Держприкордонслужби та підряднику.

5 липня 2022 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру у заволодінні понад 14 млн гривень під час будівництва багатоквартирних будинків для Державної прикордонної служби України колишньому першому заступнику і начальнику Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, а також керівнику підприємства-підряднику. Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

«У ході досудового розслідування встановлено, що восени 2016 року між Державною прикордонною службою України та товариством було укладено угоду, відповідно до якої за рахунок виділених із бюджету коштів мали збудувати в Ужгороді 5 багатоквартирних будинків для співробітників прикордонної служби. Проте з’ясувалося, що роботи з будівництва були виконанні не в повному обсязі.

Не зважаючи на це, посадовці ДПСУ підписали акти приймання виконаних будівельних робіт і перерахували на рахунки підприємства-підрядника понад 14 млн гривень за роботи, які фактично не були виконані та матеріали, які не були використані про що їм було достеменно відомо», — йдеться у повідомленні.

На сьогодні викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.