Управління соціального захисту населення виконкому Хустської міськради Закарпатської області відшкодує ПП «Хуст-Спецавтотранс» 4,12 млн грн. за безкоштовне перевезення без обмежень пільговиків приміським пасажирським автотранспортом загального користування на 2023 рік.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з договором від 25 січня, перевізник зобов’язується без обмежень перевозити пільговиків, які згідно з діючим законодавством України користуються правом безоплатного проїзду приміським пасажирським автотранспортом загального користування на маршрутах:

  • № 07-425 «Хуст АС-Поляна»

  • № 07-412 «Хуст АС-Копашнево»

  • № 07-412-1 «Хуст АС-Копашнево-Лунка»

  • № 07-434 «Хуст АС-Кошельово»

  • № 07-418 «Хуст АС-Липча»

Управління соціального захисту населення, в свою чергу, зобов’язується сплачувати ПП “Хуст-Спецавтотранс” кошти за відшкодування витрат.

Також зазначається, що невід’ємною частиною договору є схема маршруту, розклад руху, тарифи. Якщо ж протягом 2023 року тариф змінюється, то відшкодування проводиться з урахуванням нової вартості проїзду.

Крім того, в угоді йдеться, що компенсація коштів за перевезення пільговиків відшкодовується в межах бюджетних призначень згідно з «Порядком нарахування та здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд…», прийнятим Хустською міською радою 06.08.2021

Засновниками ПП «Хуст-Спецавтотранс» є Ігор Дурунча та керівник підприємства Сергій Сабов.

Сабов також є депутатом Хустської міської ради від політичної партії «Рідне Закарпаття». Як повідомлялося, ідейними натхненниками створення цієї регіональної політичної сили є народні депутати Валерій Лунченко, Василь Петьовка, Роберт Горват та Владіслав Поляк.

З 2007 по 2013 рік керівником «Хуст-Спецавтотранс» був Мирослав Білецький, який наразі є першим заступником голови Закарпатської ОВА та депутатом Закарпатської облради від партії «Рідне Закарпаття». В облраді Білецький входить до складу постійної комісії з питань бюджету.

Закарпаття онлайн