Закарпатська митниця щоденно забезпечує мільйонними надходженнями головну скарбницю держави від перерахувань митних зборів та платежів.

За підсумками І-го кварталу 2024 року Закарпатська митниця скерувала до Держбюджету 4 млрд 945 млн грн митних платежів, зокрема: ввізне мито – майже 513 млн грн, акцизний податок –72,8 млн грн, ПДВ із ввезених товарів – 4,3 млрд грн.
У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, цьогорічні митні платежі зросли на 2 млрд 86 млн грн.
Закарпатська митниця вкотре наголошує, що підтримує чесний бізнес і максимально швидко здійснює митні процедури для експортерів та імпортерів. Нині успішно впроваджується режим спільного транзиту NCTS – нової комп’ютеризованої системи, яка дозволяє працювати за правилами переміщення товарів, що діють у багатьох країнах світу, в тому числі ЄС та ЄАВТ. Крім того, митні процедури виконуються автоматизованою системою митного оформлення в автоматичному режимі, тобто без участі посадових осіб митниці.
Серед основних інструментів підтримки великого бізнесу з боку митниці – запровадження системи авторизованих економічних операторів. Отримавши такий статус, підприємство має найвищий ступінь довіри від митниці. Відтак, отримує найбільше пільг і спрощень під час митних формальностей. Це, в свою чергу, суттєво вплине на підвищення здорової конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринках.