Ужгород, 1 червня 2024 р. – мистецька ініціатива ArtUnity проведе унікальний захід, покликаний обʼєднати молодь у боротьбі з дискримінацією через мистецтво.

«Живе» малювання картин

20-25 талановитих учнів Ужгородської школи мистецтв та студентів Закарпатської академії мистецтв візьмуть участь у «живому» малюванні картин, присвячених важливим соціальним темам: дискримінація, толерантність та рівноправʼя.

Виставка-галерея під відкритим небом

Захід пройде у форматі виставки-галереї під відкритим небом на набережній Незалежності (біля памʼятника Волошина) в Ужгороді. Місцеві мешканці та гості міста зможуть спостерігати за творчим процесом, поспілкуватися з молодими художниками та членами команди ArtUnity, а також насолодитися яскравими картинами, створеними під час заходу.

Розіграш призів

Серед відвідувачів буде проведено розіграш трьох сертифікатів Rozetka.

Дата та час: 1 червня, з 11:00 до 17:00

Місце: Набережна Незалежності (біля памʼятника Волошина), Ужгород

Запрошуємо представників преси відвідати наш захід! Це чудова можливість підтримати молодих митців, висловити свою солідарність з ідеями різноманітності та інклюзії, а також створити цікаві матеріали про важливу соціальну ініціативу.

Про ArtUnity

ArtUnity – це мистецька ініціатива, яка надихає молодь на творчість та використовує мистецтво як інструмент для боротьби з дискримінацією та просування ідей толерантності та рівноправʼя.

Проєкт ArtUnity створений в межах програми UPSHIFT, яку в Закарпатській області реалізує ГО «Простір молоді», за підтримки ЮНІСЕФ. Захід підтримано Управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Контактна інформація:

Євгеній Наконечний – [email protected]